-    Firma ARKOM  jest partnerem Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej , która łączy operatorów internetowych z całej polski dzięki czemu bierzemy udział w rozwoju dostępu do internetu w Polsce oraz pomaga nam to rozwijać własną sieć wprowadzać najnowsze rozwiązania w budowaniu infrastruktury.

kike
 
  • kike-001

                                                                         

     -    Jesteśmy również w programie rzetelna firma w której uczestnictwie mogą brać udział wyłącznie firmy, które nie mają problemów prawnych oraz finansowych. Dodatkowo badana jest rzetelność podejście do klienta i jego zadowolenie z oferowanych usług.                                                                                        

rzetelan firma  
 
  • krd-001

 

      -     Decyzją Kapituły Polskiego Kapitału z dnia 01.12.2016r. zostaliśmy docenieni oraz dodani do grona firm z Polskim Kapitałem. Potwierdza to, że prowadzimy swoją działalność na terytorium kraju, zatrudniamy polskich pracowników i też tutaj odprowadzamy podatki. Dzięki czemu wybierając nasze usługi wspieracie Firmę z polskim kapitałem, która buduje miejsca pracy w Polsce.

 

Jesteśmy lokalną Firmą, któa rozwija lokalny rynek, współpracując z lokalnymi przedsiębiorcami, tworząc lokalne miejsca pracy !!!

 POLSKI KAPITAL LOGO  

     

  -   Dzięki rozbudowanej infrastrukturze sieci dystrybucyjnej oraz wiedzy sieciowej pozyskaliśmy partnerów medialnych z którymi współpracujemy dzięki czemu możemy rozwijać nasz region poprzez realizacje filmowe, multimedialne oraz prasowe. 

 wgmedia logo png

 

 

           Lokalne źródło informacji działające na terenie Gminy Węgierska-Górka i okolic. Przekazuje informacje o      wydarzeniach społecznych, kulturalnych. Promuje zwyczaje regionalne promując region powiatu Żywieckiego.

                                                                        http://wgmedia.eu

 

 film

 

    Dom mediowy Film Factor , który dzieki swojej pasji tworzy realizacje filmowe utrwalając wydarzenia otaczającego nas świata.

"Sztuka filmowa daje nam nieograniczone możliwosci twórcze - my dążymy do doskonałosci.." 

http://filmfactor.pl

                                       

 region

 Portal regionalny będący źródłem informacji i wydarzeń biznesowych promujacych i rozwijających nasz region.

                                                                             http://biznesregion.pl

             


 

                                                                                strzalka w dól 

 Jak tworzymy Internet  Partnerzy  Wspieramy  Projekt Unijny
 internet tworzymy  partnerzy  wspieramy  Unia

 

strona głowna