bez limitu

pasek

 radio

Bezprzewodowy internet stacjonarny w najnowszej technologii

airmax

      Chcesz mieć w domu szybki internet lecz nie docierają do Ciebie kable światłowodowe? nie martw się, nasza firma świadczy usługi internetowe w szybkiej bezprzewodowej technologii airMAX. Technologia ta działa na paśmie  5 GHz w połączeniu z odpowiednimi rozwiązaniami technologicznymi pozwala stworzyć stabilne połączenie, a co się z tym wiąże, komfort codziennego korzystania z internetu. W teorii przyjmuje się, że szybki internet 5 GHz w połączeniu z tzw. standardem 802.11n, pozwala na osiągnięcie prędkości na poziomie nawet 300Mb/s, ale musimy przy tym pamiętać, że siła i jakość sygnału radiowego zależy od bardzo wielu czynników i nie na wszystkie możemy mieć wpływ.

 

   Dodatkowo polecamy państwu super szybki router WIFI działający w standardzie N o przepustowości do 300Mb/s TL-WR841ND z dwoma antenami. Dzięki czemu będą mogli Państwo bezprzewodowo łączyć swoje urządzenia multimedialne takie jak laptop, palmtop, smartfon, telefonem komórkowy, ciesząc się szybkim dostępem do internetu.
wr84nd

 Dla nowych klientów i przedłużających umowę :

  super-oferta         oraz    prezent

 

    kom           ZADZWOŃ I SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ

 

 Miejscowości,w których oferujemy stacjonarny bezprzewodowy dostępu do Internetu, znajdują się w Powiecie Żywieckim oraz w Powiecie Cieszyńskim. Sprawdź na mapie czy jesteś w naszym zasięgu.

 

  Mapa Zasięgu Sieci Bezprzewodowej

                        radio                   


                   strzalka w dól                                                                                                              

 Internet Stacjonarny Bezprzewodowy Internet Stacjonarny Światłowodowy Telefon Stacjonarny     Telewizja w Multipakiecie 
Dzierżawa włókien Światłowodowych Kolokacja Streaming

radio
internet mega
VOIP  
 
3 GENERACJI AAA dzierzawa-wlokien Nadajnik streaming

 

strona głowna